Twoje Wymarzone Ferie z TRI SKI

Val Cenis 11.01-18.01

Region Val Cenis położony jest w północno wschodniej części doliny Maurienne na obrzeżach parku narodoweg „La Vanoise” Tworzy trzy wioski leżące na wysokości 1400 m n.p.m. Niezwykle urokliwe trasy wraz z idealnymi terenami do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych, tworzy wspaniałe miejsce do rodzinnego białego szaleństwa.

Val Cenis 18.01-25.01

Region Val Cenis położony jest w północno wschodniej części doliny Maurienne na obrzeżach parku narodoweg „La Vanoise” Tworzy trzy wioski leżące na wysokości 1400 m n.p.m. Niezwyklxctrasy wraz z idealnymi terenami do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych, tworzy wspaniałe miejsce do rodzinnego białego szaleństwa.

Les Sybelles 08.02-15.02

Region Les Sybelles otwiera swoje ośnieżone stoki i zapierające dech w piersiach panoramy dla narciarzy o różnych poziomach zaawansowania- każdy znajdzie coś dla siebie wśród 310 km trasMiłośnicy off-rondu takie będą mieli gdzie poszaleć na szerokich i wystarczająco stromych stokach. Dodatkowo region oferuje wspaniałe trasy do uprawiania narciarstwa biegowego

 

Les Sybelles 15.02-22.02

Region Les Sybelles otwiera swoje ośnieżone stoki i zapierające dech w piersiach panoramy dla narciarzy o różnych poziomach zaawansowania- każdy znajdzie coś dla siebie wśród 310 km trasMiłośnicy off-rondu takie będą mieli gdzie poszaleć na szerokich i wystarczająco stromych stokach. Dodatkowo region oferuje wspaniałe trasy do uprawiania narciarstwa biegowego

 

Gotowy? Przeżyj przygodę razem z TRI SKI

Odtwórz wideo
"Przedstawiamy Państwu przygotowaną przez nas ofertę zimowych ferii. Wybrane ośrodki narciarskie, wyselekcjonowaliśmy z myślą o jak najwygodniejszej infrastrukturze, tak by czas spędzony wraz z nami, był dla Państwa czasem w pełni wykorzystanym na odpoczynek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.
Do zobaczenia na stoku 🙂 "
Beniamin Burda
TRI SKI CEO

Czekamy na Ciebie

Przewiń do góry